ÜYELERİMİZE ÖZEL İLK SİPARİŞTE HEDİYE KODU: HEDİYE20
ÜYELERİMİZE ÖZEL İLK SİPARİŞTE İNDİRİM KODU: HEDİYE20 500 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!! ÜYELERİMİZE ÖZEL İLK SİPARİŞTE İNDİRİM KODU: HEDİYE20 500 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!! ÜYELERİMİZE ÖZEL İLK SİPARİŞTE İNDİRİM KODU: HEDİYE20 500 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!! ÜYELERİMİZE ÖZEL İLK SİPARİŞTE İNDİRİM KODU: HEDİYE20 500 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!!

Hakkımızda

10 sene önce geleceğin işi olarak gördüğümüz “e-ticaret” sistemine girme kararı verdik ve ekip halinde isim arayışına girdik. Birçok isim bulduk ama hedeflerimizin hedefleriniz olması için “tam12den” isminde karar verdik .
Büyük bir heyecan ile sitemizi kurduk ve zaman içerisinde tüm sosyal medyalarda yerimizi aldık. Ana hedefimizi “koşulsuz müşteri memnuniyeti” olarak belirledik ve bugüne kadar da önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur.
Değişik sektörlerin ürünlerini direk üreticilerden sizin adınıza pazarlık yaparak alıyoruz ve sizlere de kaliteyi ucuza ulaştırıyoruz. Ürünlerin koşulsuz iadesi ve garantisi ise şirketimizin ana mottolarından birisidir.
Sizlerden gelen talepler ve özel günlere özel ürünleri de zaman içerisinde çeşitliliğimizi arttırmak adına sitemizde sizlerin beğeni ve talebine sunacağız.
Birlikte sağlıklı günler yaşamak dileğimizle sevgi ve saygılarımızı sunarız
www.Tam12den.com   Ekibi
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...